|
У категорії матеріалів: 8 Показано матеріалів: 1-8 |
|
Сортувати по:
Даті
Інформаційно-туристичний центр запрошує Вас відвідати Чернігівщину - древню українську землю.
Ви відчуєте тиху красу природи, надишbтесь чистим повітрям соснових
лісів і дубових гайів, вмиєтеся чистою деснянською водою, яка має
здатність зцілювати людське тіло. На власні очі зможете побачити
прекрасні шедеври національного садово-паркового мистецтва - Торстянец,
Сокіринці та Качанівку.
Качанівка
Палацово-парковий ансамбль у
Качанівці - унікальний пам'ятник ландшафтного мистецтва, історії та
архітектури кінця 18 - нач.20 ст.
Свою історію парк починає з 1770-х рр. 18
ст. і пов'язаний з такими людьми як: П.Румянцевим-Задунайський, Г. С.
Тарновський і його синами, П. І. Харитоненко та ін. Тут черпали
натхнення для своєї творчості М. Гоголь, В Штенберг, М. Глінка, С.
Гулак -Артемовський, Марко Вовчек, П. Куліш, І. Рєпін, брати Маковські,
М. Костомаров, Т. Шевченко.
|
Серед смарагдових придеснянських рівнин, лугів і полів стоїть красень Чернігів - місто музей, місто-сад в якому збереглися унікальні пам'ятки архітектури та монастирські комплекси.Інформаційно-туристичний центр запрошує Вас ознайомитися з містом, якому понад 1300 років, його пам'ятниками та пам'ятками за 2 дні.Перший деньПрибуття групи до Чернігова:- Знайомство з комплексом Троїцько-Іллінського монастиря, розташованого на схилах Болдиних гір, який включає:- Антонієві печери (12-17 століття) - один з найдавніших печерних монастирів у Східній Європі з підземною церквою 12 століття і кам'яними підземними церквами 17-19 століть.
|
Серед
смарагдових придеснянських рівнин, лугів і полів стоїть красень
Чернігів - місто музей, місто-сад в якому збереглися унікальні пам'ятки
архітектури та монастирські комплекси.
Інформаційно-туристичний
центр запрошує Вас ознайомитися з містом, якому понад 1300 років, його
пам'ятниками та пам'ятками за 1 день.
Екскурсія по території Троїцько-Іллінського комплексу розташованого на схилах Болдін гір, включає:
- Антонієві
печери (12-17 століття) - один з найдавніших печерних монастирів у
Східній Європі з підземною церквою 12 століття і кам'яними підземними
церквами 17-19 століть.
- Іллінська церква (12 століття) - головний храм печерного монастиря. (екстер'єр)
|
Доступність маршруту з траси Київ-Москва (23 км), з подальшим виїздом на Новгород-Сіверський напрямок і назад. Протяжність маршруту 90 км.
Смт Короп – старовинне містечко, що знаходиться за 4 км від р. Десни. Перша згадка про Короп в історичних джерелах відноситься до 1638 року. В часи козацької держави місто відігравало значну роль в суспільно-політичному житті України. Було сотенним містечком Ніжинського полку, користувалось магдебурзьким правом.
|
Протяжність маршруту 60 км. Маршрут має історико-пізнавальне значення. Починається маршрут в селі Мезин, прадавнє населення якого є однією з найвизначніших пам'яток світового значення. Воно знаходиться на схилі балки, що виходить в долину Десни. На території села у 1908 році було виявлене поселення кроманьйонців доби пізнього палеоліту. Тут знайдено чимало оригінальних високохудожніх виробів з бивня мамонта: скульптури, ідоли, стилізовані жіночі статуетки, фігурки тварин, браслети.
|
2-денний екскурсійний автобусний маршрут вихідного дня по Коропському району і проект програми обслуговування туристів на ньому.
Маршрут подорожі: Короп – Вільне – Придеснянське – Городище – Оболоння – Рихли – Понорниця – Свердловка – Мезин – Свердловка – Радичів – Розлети – Бужанка – Вишеньки – Черешеньки – Вільне – Короп.
|
Туристично-екскурсійний маршрут “Історичні перлини Чернігівщини” розрахований на найширше коло екскурсантів, є важливою складовою історико-культурного просвітництва народу, поширення знань щодо розвитку української державності, духовних основ нації. Екскурсія розрахована на учнівську та студенську молодь, людей середнього віку, пенсіонерів та на людей, які захоплюються краєзнавством та досліджують історії рідного краю.
|
КОЗЕЛЕЦЬ – районний центр, розташований на р. Остер, на автомагістралі Одеса-Санкт-Петербург, за 65 км. від обласного центру. Вперше згадується у XVстолітті. У XVII – XVIII ст.. Козелець був сотенним містечком, з 1696 року тут розміщувався центр Київського полку, а з 1782 р. – повітове містечко.
|
|