Субота, 23-Листопада-2024, 18.55.41
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Розділи новин
пішохідний [1]
екстремальний [2]
автомобільний [8]
велотуризм [1]
екологічний [3]
сакральний [3]
зелений туризм [1]
водний [9]
Реклама
Новости туризма
Останні статті
Мы Вконтакте
Посилання

Новое на форуме
Туристичні блоги
Фото Чернігівщини
Статистика

Яндекс.Метрика

Пошук
Головна » Статті » Види туризму » автомобільний

Bookmark and Share

Короп – Вишеньки – Рихли – Мезин

натисніть для перегляду в повному розмірі...

Доступність маршруту з траси Київ-Москва (23 км), з подальшим виїздом на Новгород-Сіверський напрямок і назад. Протяжність маршруту 90 км.

Смт Короп – старовинне містечко, що знаходиться за 4 км від р. Десни. Перша згадка про Короп в історичних джерелах відноситься до 1638 року. В часи козацької держави місто відігравало значну роль в суспільно-політичному житті України. Було сотенним містечком Ніжинського полку, користувалось магдебурзьким правом.

На кінець ХІХ століття у Коропі було дев’ять церков. Іллінська церква-фортеця збереглась до наших днів і є єдиною такою пам’яткою на Лівобережній Україні. Сьогодні у Коропі діють Вознесенська (побудована в 1764 році) та Успенська (кінець ХІХ століття) церкви. У приміщенні Феодосіївської церкви розміщені експозиції регіонального історико-археологічного музею. Уродженцем Коропа є геніальний винахідник М.І. Кибальчич (1853-1881), з життям і діяльністю якого можна познайомитися у меморіальному музеї.

Туристична інфраструктура: Для розміщення туристів - готель «Космос». Має 13 номерів (вкючаючи «люкс») на 40 ліжкомісць. До послуг клієнтів - перукарня, пральня, буфет, платна стоянка для автотранспорту. Із закладів харчування можна відвідати 3 кафе («Срібний глобус», «Золота рибка», «Дар божий»). Перевезенням пасажирів та наданням транспорту на замовлення займається ВАТ « Коропське автопідприємство 17441» засноване в 2004 році на базі ВАТ «Коропське АТП 17441».

Далі маршрут пролягає через село Вишеньки, де знаходиться палацово-парковий комплекс (палац Румянцева–Задунайського з Успенською церквою).

Потім ми пропонуємо відвідати село Рихли, на території якого залишилися руїни Свято-Миколаївського Рихлівського чоловічого монастиря з печерами та відбудовуються нові монастирські корпуси.

А далі по маршруту село Мезин з історико-археологічним музеєм, розташований на місці палеолітичної стоянки.

 
 

Категорія: автомобільний | Додав: chernigovec (16-Лютого-2009)
Переглядів: 2082 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar