|
У розділі матеріалів: 28 Показано матеріалів: 16-28 |
Сторінки: « 1 2 |
Парк створено з метою збереження, відтворення і раціонального використання типових і унікальних лісостепових природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів у верхів'ї р. Удай. Загальна площа парку становить 9665,8 га, в тому числі 4686,1 га земель, що надані парку в постійне користування, та 4979,7 га земель, включених до його складу без вилучення у землекористувачів (дендрологічний парк загальнодержавного значення "Тростянець", 204,7 га та Прилуцьке державне лісогосподарське підприємство 4775,0 га).
|
Козелець — районний центр, розташований на р. Остер, на автомагістралі Одеса — Санкт-Петербург, за 65 км від обласного центру і за 75 км від Києва. Вперше згадується у XV ст. У 1656 р. місто одержало Магдебурзьке право. В 1663 р. затверджено герб Козельця. З 1669 р. Козелець — сотенне містечко Київського полку, з 1782 р. — повітове містечко Київського намісництва, а з 1802 р. — Чернігівської губернії, з 1923 р. — районний центр Чернігівської області.
|
Козелець — районний центр, розташований на р. Остер, на автомагістралі Одеса — Санкт-Петербург, за 65 км від обласного центру і за 75 км від Києва. Вперше згадується у XV ст. У 1656 р. місто одержало Магдебурзьке право. В 1663 р. затверджено герб Козельця. З 1669 р. Козелець — сотенне містечко Київського полку, з 1782 р. — повітове містечко Київського намісництва, а з 1802 р. — Чернігівської губернії, з 1923 р. — районний центр Чернігівської області.
|
Маршрут розпочинається з огляду пам'яток міста Чернігова. Туристам відразу запропонують оглянути спочатку Вал - найдавнішу частину міста. Розповідаючи давню історію Чернігова, показують Спаський собор (1034 р.), Борисо-Глібський собор (1123 р.), Чернігівський колегіум (1700 р.), Будинок архієпископа, Будинок губернатора, Будинок Лизогуба, Чернігівські гармати, Єкатеринську церкву та ін.
|
Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир розташований в 7 км. від Батуріна і в 120 кілометрах від Чернігова. Заснований у домонгольський період (за деякими даними — у XV ст.) на місці явлення ікони Св. Миколая. Існує легенда про заснування монастиря, яка пов’язана з татарами: «Колись Орда, не змігши подолати мури обителі приступом, облягла її й прирекла всіх, хто там був, на голодну смерть. Але Господь зглянувся на моління православних, і з хмари над монастирем посипалися манні крупи».
|
КОЗЕЛЕЦЬ – районний центр, розташований на р. Остер, на автомагістралі Одеса-Санкт-Петербург, за 65 км. від обласного центру. Вперше згадується у XVстолітті. У XVII – XVIII ст.. Козелець був сотенним містечком, з 1696 року тут розміщувався центр Київського полку, а з 1782 р. – повітове містечко.
|
Українське село має багатющу історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, самою природою даровані мальовничі ландшафти; наділене багатими лікувально-рекреаційними ресурсами. Багаті села з індивідуальним житловим фондом та добрими і працьовитими людьми. Разом з тим гострою проблемою для багатьох сіл є брак робочих місць, зростаючий надлишок робочої сили, вивільнюваної з сільськогосподарського виробництва.
|
Подорож на плотах - це здоровий відпочинок на воді в екологічно чистих природних умовах, це також і надзвичайна нагода для нетрадиційного проведення будь-яких свят, екологічних семінарів, корпоративних заходів. М'який клімат, піщані пляжі, аромати лугових трав, відсутність порогів, спокійна течія 3-4 км/год. створюють сприятливі умови для мандрівок по воді, а рибальська уха, вечері біля багаття, мальовничі краєвиди залишать незабутні враження від відпочинку на "Зачарованій" Десні.
|
Оздоровчі сплави на плотах по річці Десна пропонує здійснити Новгород-Сіверський туристичний клуб "Едельвейс". Учасникам сплаву надається безпечний пліт оригінальної конструкції, необхідне спорядження (намети, спальні мішки, посуд тощо), супроводження кваліфікованого інструктора та помічника, за бажанням групи — послуги кухаря.
|
Тривалість маршруту 5 діб, довжина 75-80 км, швидкість руху плоту 3,5-4,5 км/год. Щоденно комада за 6-8 годин проходить 12-15 км.
|
Подорож на байдарках тихими водами Десни та Снову дозволяє людям різного ступеню фізичної підготовки реалізувати свої глибинні можливості і потреби, знайти душевний спокій ти рівновагу через єднання з живою природою. Це нагода проникнути у таємниці поетичного, сповненого загадковості світу, описаного Олександром Довженком у повісті "Зачарована Десна", відчути себе його першопрохідцями.
|
Повітряні кулі викликають зацікавленість та захоплення у людей вже понад 200 років. Бажання хоча б один раз опинитися у корзині з'являються у кожного хто бачить повітряну кулю, що велично пропливає у небі. Здійснити цю мрію допоможуть висококласні фахівці, справжні професіонали своєї справи. Бажаючим відчути усю повноту вражень від подорожі на повітряній кулі пропонується на вибір кілька видів польотів:
|
Для усіх шанувальників активного туризму, що бажають отримати долю адреналіну, Рятувальна служба SOS у Чернігові пропонує набір розваг та ігор, що включають елементи туризму та альпінізму:
|
|