Сліди шанування Перуна збереглися і в Чернігові. На думку кандидата архітектури А. А. Карнабеда, капище на честь Перуна знаходилось на території дитинця, там, де зараз можна бачити будинок колегіуму. В 1700 р. під час зведення будинку тут знайдено відлиту зі срібла скульптуру із зображенням одного з богів народовір'я. Найбільш імовірно, то було зображення Перуна. Цей твір тоді ж переплавили для виготовлення царських врат Борисоглібського собору в Чернігові. На користь думки про існування капища свідчать, як вважає А. А. Карнабед, і оброблені брили пісковику, що оперізують цокольну частину будинку колегіуму. Ще одне Перунове капище знаходилось на тому місці, де зараз стоїть Іллінська церква. Адже шанування Перуна з прийняттям християнства перейшло на святого Іллю.
На Чернігівщині знаходять і свідчення поклоніння священним дубам. У 70-х рр. XX ст. в с. Количівка Чернігівського району знайдено залишки дуба із встановленою в нього свинячою щелепою. Це була вже третя така знахідка. Перша була у 1909 р., а друга по війні біля впадіння Десни в Дніпро. Цікаво, що завдяки сучасним методам датування археологічних знахідок вдалося з'ясувати, що священний дуб у Количівці ріс понад тисячу років тому.
Багато було дубових гаїв біля Чернігова. Один з них прозвали Перуновим, який після запровадження християнства почали називати святим. Він знаходиться неподалік від Іллінської церкви.