Пошук
Головна » 2009 » Лютий » 25 » Українці привезли з чемпіонату Європи 15 медалей
12.08.25
Українці привезли з чемпіонату Європи 15 медалей

Українські біатлоністи ще раз підтвердили власне реноме медалевих видів спорту, який було здобуто в олімпійському Пекіні.
   У Празі 700 “робін гудів” з 41 країни завершили чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї на дистанції 10 м, де наша делегація з дорослих та юніорів здобула 15 медалей (6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові). І це при тому, що наші призери Олімпіади-2008 Артур Айвазян та Юрій Сухоруков цього разу на п’єдестал так і не потрапили.
Невдалу стрільбу чоловіків у Чехії компенсували наші жінки. Зачин зробили Олена Костевич, Інна Крячко та львів’янка Юлія Коростильова, які набрали разом у стрільбі з пістолета 1135 очок та здобули командну “бронзу”. Щільність була вражаючою – українки на 1 очко відстали від “срібних” росіянок та настільки ж випередили грузинок. Для 20-річної Крячко – це успішний дебют у дорослій збірній. Ще далі пішли українські юніорки Катерина Дьомкіна, Марта Поліщук та Марина Лукіна, які у цій же дисципліні стали “срібною” командою першості Європи, поступившись білорускам 4 очками.
   У завершальний день чемпіонату Європи ще дві українки виграли чотири медалі!
  У стрільбі по мішені, що рухається, нашим співвітчизницям не було рівних – до квартету кращих потрапили відразу троє. Галина Авраменко стала чемпіонкою Європи, Вікторія Заболотня — срібним призером, а Катерина Самохіна – четвертою, пропустивши на бронзову позицію росіянку Марину Гулак.

У змінній (“міксі”) стрільбі по мішені, що рухається, Заболотня здобула “срібло”, а в Авраменко – “бронза”. А ще це тріо здобуло “золото” та “срібло” у команді.
Наші ж юніорки спромоглися повністю окупувати п`єдестал у стрільбі по рухомій мішені: Валентина Гончарова (“золото”), Людмила Василюк (“срібло”), Поліна Барвінова (“бронза”). Гончарова виграла ще й у “міксі”.
Дівчат підтримали лише українські юніори: в індивідуальному заліку 19-річні львів’яни Ігор Мацкевич та Левко   Запотічний стали, відповідно,чемпіоном та віце-чемпіоном Європи, а разом із чернігівчанином Павлом Дубінським вони утворили золоте командне тріо першості Європи з “рухомого міксу” та стали бронзовою командою у стрільбі по мішені, що рухається.

Джерело: Чернігівський монітор

Категорія: Конкурси, змагання | Переглядів: 1135 | Додав: chernigovec | Рейтинг: 5.0/2
Новости по теме: Вічна пам'ять Героям Чернігівщини. Відео